Beyonce dhe Jay Z turne të përbashkët muzikor

Fansat e Beyonce dhe Jay-Z janë shumë të emocionuar nga thashethemet se yjet e muzikës do të zhvillojnë një tur muzikor së bashku.

Fansat kanë shpëndarë një faqe që tregon biletet e koncertit të Beyonce dhe Jay Z edhe pse faqja u fshi shumë shpejt.

Çifti më i famshëm realizoi turneun e fundit së bashku në vitin 2014 dhe fakti që faqja u zhduk shumë shpejt nga nxituar akoma më shumë spekulimet.

Dy yjet kanë publikuar atë që konsiderohet puna e tyre më ‘personale’ në këto 2 vite, ‘Lemonade’ që i referohet tradhëtisë në martesë.

Duke pasur parasysh suksesin e atyre albumeve, fansat duan që me të vërtetë zërat mbi turneun të jenë të vërteta.