550 mijë dollarë, 9 operacione e fillers për të qenë si Kim Kardashian

550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian. Kaq ka harxhuar modelja Jennifer Paloma, 26 vjeç nga Sao Paolo për tu dukur si Kim Kardashian. Modelja iu nënshtrua disa operacioneve në gjoks, vithe, hundë dhe futi në trup disa herë fillers.
Modelja u bë e njohur pas lidhjes me Celso Santebanes, i ashtuauqjti Keni i Brazilit.Pas vdekjes së tij nga leucemia në vitin 2015, asaj iu propozua të behej pjese e një shfaqjeje televizive e t transformohej teresisht. Ajo i vazhdoi operacionet dhe pas showt televiziv, sepse keshtu ndihet e lumtur dhe ndihet mire me veten, dhe pse duhet te pranojme qe me Kim Kardashian nuk duket aspak njesoj.