Eliza Hoxha rruan flokët! Ç’po ndodh me këngëtaren?

Këngëtarja Eliza Hoxha së fundmi ka befasuar me disa foto të postuara në rrjete sociale.
Në fotot e postuara këngëtarja paraqitet ashtu siç nuk jemi mësuar asnjëherë ta shohim.
Eliza duket sikur t’i ketë rruar të gjitha flokët dhe është bërë tullace, të paktën kështu duket në fotot e postuara, por nuk është saktësisht ashtu siç duket ngase këtë e ka bërë me taktika të grimit profesional, ndërsa nuk dihet se përse.

Elizën të gjithë e njohin si femër e cila ngre zërin për zhvillime të ndryshme në shoqëri kjo nuk mund të ketë ndodhur pa ndonjë arsye të caktuar.

14509311_554885401369777_1208897811_n-1 14508632_554885451369772_1894381591_n