Pitt takim në fshehtësi me Aniston në hotel

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston duket se do e rifillojnë sërish historinë e dashurisë së tyre.

Sipas web-faqes ‘’Radar Online’’ Pitt dhe Aniston janë xhiruar teksa hynin në fshehtësi në hotelin ‘’Gansevoort’’ të Los Angelesit.

Këtë fakt e ka konfirmuar edhe një burim i afërt me aktorin amerikan, i cili ka thënë se ekziston një mundësi e madhe që të pajtohet Pitt dhe Aniston.

“Brad ishte dashuria e jetës së saj dhe këtë nuk e mohoi kurrë. Jennifer po i realizohet ëndrra që të jetë sërish me Brad“, ka thënë burimi.

Portali amerikan shkruan se xhirimi i videos së shpejti do të bëhet publike për fansat.