23 apo 32? Ja çfarë bëjnë fansat për ditëlindjen e Ledri Vulës

Këngëtari shqiptar, Ledri Vula feston sot 32 vjetorin e lindjes, por ndihet shumë më i ri se kaq.
Nëpërmjet postimeve në Instastory, ai ka treguar se fansat e kanë suprizuar duke shkuar në studion e tij.
Të gjithë bashkë kanë festuar ditëlindjen e Ledrit, i cili tregon se ndihet si 23 vjec. Së bashku me fansat kanë kënduar disa prej hiteve të tij dhe kanë kaluar disa momente të këndshme.
I urojmë Ledrit edhe 100 vite të lumtura.