Besi e Xhensila në “Fast and Furious” (video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i Portokallisë Bes Kallaku janë zhvendosur nga Nju Jorku për në një tjetër destinacion.

Çifti i dashur për publikun shqiptar po shijon momentet në ishujt Kanarie.

Përveç fotove të shumta që Xhensila ka postuar në Instagram, ajo ka publikuar dhe një video në të cilën shfaqet duke i dhënë me shpejtësi një automjeti sëbashku me Besin.

“Shpejtësi dhe çmenduri në Kanarie”- shkruan këngëtarja krahë klipit.

565756845657348e456357468689464578368