Përvjetori i vdekjes së babait, ja si e kujtojnë motrat Istrefi

 

 

 

Dita e martë ishte një ditë e trishtë për motrat Istrefi, 12 vjetori i vdekjes së babait të tyre. Motrat Era dhe Nora Istrefi kanë bërë dedikime prekëse për të atin në rrjetet sociale, ndërsa kanë postuar edhe fotografi. “12 vjet sot. Do të dua gjithmonë babi”, shkruan Era bashkëngjitur një fotoje, ku shihet para pikturës së tij. Nga ana e saj Nora ka postuar një fotografi të të atit ku shkruan, “Sot 12 vite pa ty babi im i dashur. Më mungon çdo ditë. Ti ishe shembulli i një babai. Shihemi në jetën tjetër”


babai-nora istrefi-motrat