Shfletoni galerinë për të parë fotot superhot që Rihanna sjell nga Bahamasi

Është një nga femrat më të palodhura të botës së spektaklit dhe gjithashtu është nga ata persona që i shijon në maksimum ditët e saj të pushimit. Po flasim për këngëtaren Rihanna, e cila po kalon disa ditë në plazhet e Bahamasit. 28-vjeçarja është në shoqërinë e shoqes së saj të ngushtë Melissa Forde. Bie në sy që pothuajse në çdo foto, Rihanna shihet me nga një pije alkoolike në dorë. Aktualisht, Rihanna është në mes të turit të saj “Anti World Tour”. Në datën 17 qershor do të nisë koncertet në Europë me një shfaqje në “Amsterdam Arena” të Holandës.1465313991_rihanna8 1465313940_rihanna5 1465313886_rihanna2 1465313871_rihanna1 1465313858_rihanna 1465313922_rihanna4 1465313906_rihanna3