Maj 2020
30 Maj, 2020

Rikthehet Superliga, caktohen oraret

Pas thuajse 3 muajsh ndërprerje për shkak të pandemisë Covid-19, Kategoria Superiore është gatio ët zbresë në fushë dhe do të abjë diçka të tillë pasditen e 3 qershorit me ndeshjet e vlefshme për javën e 27 të saj. Sot ... Lexo »

30 Maj, 2020


30 Maj, 2020

Katër femra të tjera akuzojnë Weinstein

Producenti i filmave Harvey Weinstein është akuzuar për ngacmim seksual nga katër femra të tjera, pak muaj pasi atij iu dha dënimi me 23 vjet burg. Dokumentet gjyqësore të paraqitura në New York të enjten pretendojnë disa vepra penale seksuale ... Lexo »

30 Maj, 2020


30 Maj, 2020

Sabiani me ‘look’ si 6ix9ine

E identifikonim me kaçurelat e tij bjondë por më në fund Sabiani vendosi të bëjë një ndryshim drastik në look-un e tij. Mesa duket ai u frymëzua nga reperi i famshëm amerikan 6ix9ine, këngëtari vendosi të realizojë ylberin në flokët ... Lexo »

30 Maj, 2020


30 Maj, 2020

Bashkohet pas 15 vitesh grupi “Take That”

Robbie Williams ka lumturuar fansat teksa vendosi të bashkohej me dy pjesëtarët e tjerë të grupit “Take That”. 3 artistët u bënë bashkë pas 15 vitesh për një performancë virtuale nga shtëpitë e tyre që u transmetua në YouTube. Ata ... Lexo »

30 Maj, 202030 Maj, 2020

Loredana rrit çmimin e biletave të turit

Për shkak të pandemisë, Loredana u detyrua të anulonte turin e saj. Tashmë që situata po normalizohet, Loredana ka treguar se disa prej biletave për turin janë shtrenjtuar, por edhe rimbursimi është i mundur për këdo që dëshiron të ... Lexo »

30 Maj, 2020