Janar 202027 Janar, 2020

Listën e fituesve të çmimeve “Grammy” 2020

Lista e plotë e fituesve të çmimeve “Grammy” 2020: Albumi i vitit “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?,” Billie Eilish Kënga e vitit “Bad Guy,” Billie Eilish Artisti i ri më i mirë Billie Eilish Albumi RAP më i mirë “IGOR,” Tyler, the Creator Performanca ... Lexo »

27 Janar, 2020


27 Janar, 2020

Beyonce vesh sërisht fustan ‘shqiptar’

Pas fustanit nga Kujta dhe Meri, Beyonce siç duket ka zgjedhur një tjetër kreator nga Kosova, për të krijuar fustanin e saj në ‘Pre-Grammy Awards 2020’. Natyrisht mbretëresha e muzikës nuk mungoi në këtë ngjarje të rëndësishme, ndërsa u shfaq ... Lexo »

27 Janar, 202026 Janar, 2020

Kur bashkohen dy ish-supermodele

Eva Herzigova e cila ka sfiluar prej mbi 20 vitesh në tapetin e kuq, tashmë 46 vjeçe dhe me tre fëmijë, vijon të jetë në superformë. Carla Bruni, 52 vjeçe, kishte po aq sukses si modele, ndërsa më tej filloi ... Lexo »

26 Janar, 2020

26 Janar, 2020

Ja dieta që ndjek Cristiano Ronaldo

Një talent i lindur, shumë përkushtim në stërvitje dhe një stil jete i rregullt, pa asnjë teprim. Është ky sekreti i futbollistit Cristiano Ronaldo, por duket se gjithçka për të fillon në tavolinë. Kampioni i Juventus ndjek një dietë me ... Lexo »

26 Janar, 2020