Janar 2020
28 Janar, 2020

Zyrtare/ Eriksen tek Interi deri në vitin 2024

Christian Eriksen është bërë edhe zyrtarisht futbollist i Interit sot. Christian Eriksen i ka thënë fjalët e para si futbollist i ri i Interit. Mesfushori danez mezi pret ta nisë eksperiencën italiane pas asaj angleze, ku ishte mjaft i suksesshëm. Futbollisti ... Lexo »

28 Janar, 202028 Janar, 2020

Babai kërcënon Meghan Markle

Prej shumë kohësh është raportuar se Meghan Markle dhe babai i saj nuk i kanë marrëdhëniet mirë me njëri-tjetrin. Madje ai nuk ka takuar ende nipin e tij që ka ardhur në jetë kohët e fundit. Gjatë një interviste ai ... Lexo »

28 Janar, 2020