Janar 2020

3 Janar, 2020

Rina dhe SinBoy nisin bashkëjetesën

Reperja e njohur nga Kosova Rina Balaj dhe këngëtari shqiptar i cili jeton në Greqi, SinBoy kanë dhënë një intervistë rreth lidhjes së tyre. Pak kohë pas bashkëpunimit të tyre me këngën “Gigi” u përfol se mes dyshes së artistëve ... Lexo »

03 Janar, 2020