Janar 2020
30 Janar, 2020

Ju prezantojmë Enkeleida Cana

Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana është bërë së fundmi baba për herë të dytë. Pas djalit që mban emrin Bojken, familja Cana është shtuar me vajzën, Enkeleida. Një emër shqiptar që Lorik Cana ka vendosur ta prezantojë para ... Lexo »

Janar 30, 2020


30 Janar, 2020

Rita nuk njihet me pamjen e re

Rita Ora shfaqi fizikun e saj fantastik në një kopertinë mahnitëse për edicionin e ardhshëm të Revistës LOVE. Ajo u shfaq e veshur me një fustan shkurtër në shkretëtirë. Rita i kishte lyer flokët e saj në ngjyrën gështenjë dhe i ... Lexo »

Janar 30, 2020

29 Janar, 2020

Zyrtarizohet divorci, Miley Cyrus beqare

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth, janë divorcuar zyrtarisht, pesë muaj pas ndarjes faktike të tyre. Çifti i njohur u ndanë në muajin gusht 2019, pasi këngëtarja u pa në një jaht me mikeshën e saj Kaitlyn Carter. Kur ... Lexo »

Janar 29, 2020


29 Janar, 2020

“Forever Yours” një “dhuratë” për Avicii

Kygo dhe Sandro Cavazza arritën të përfundojnë projektin muzikor me të cilën ata dhe Avicii kanë qenë duke punuar që në vitin 2016. Në një video-dokumentar prej 16 minutash, artistët tregojnë për rrugëtimin e tyre drejt përfundimit të “Forever Yours”. Kygo ... Lexo »

Janar 29, 2020