Janar 2020

11 Janar, 2020

Arrestohet aktori i famshëm që luajti “Joker”

Aktori i famshëm Joaquin Phoenix është arresuar së fundmi nga policia. Shkak për këtë është bërë pjesëmarrja e aktorit në protestën në Washington për ngrohjen globale, pjesë e së cilës janë emra të njohur të Hollywood-it. Phoenix i ka bërë rezistencë ... Lexo »

Janar 11, 202011 Janar, 2020

2 Ton publikon këngën e re “Nanë”

Reperi i njohur shqiptar, 2 Ton, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Nanë” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është baladë dhe i dedikohet njeriut më të shtrenjtë të tij, nënës.Muzika dhe teksti ... Lexo »

Janar 11, 2020


11 Janar, 2020

Tayna ‘thyhet në mes’ për një foto

Reperja e njohur Tayna, në një kohë të shkurtër, është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme të Showbizit shqiptar. Ajo është po ashtu shumë aktive në rrjete sociale ku publikon shpesh foto nga përditshmëria ose koncertet. Fotot e ... Lexo »

Janar 11, 2020


11 Janar, 2020

Beyonce prezanton koleksionin e ri

Beyonce ka publikuar në Instagram fotografitë të cilat lajmërojnë bashkëpunimin e Adidas dhe brendit të saj Ivy Park Fustani i kuq me dekolte të thellë ka tërhequr më shumë vëmendje, ndërkaq këngëtarja me të na detyron të rishqyrtojmë çdo gjë ... Lexo »

Janar 11, 2020


11 Janar, 2020

“Kopshti magjik” i Rita Orës

Gjiganti i stolive “Thomas Sabo” do të nisë sezonin pranverë/verë 2020 me një gamë të gjerë të argjendarive dhe orëve të reja: të frymëzuara nga një kopsht magjik, duke përfshirë copa heroike si zogu kumbues, modelet e kaleidoskopit dhe ... Lexo »

Janar 11, 2020