Janar 202014 Janar, 2020

Gwyneth shet qiriun me aromë vagine

Aktorja Gwyneth Paltrow e cila viteve të fundit është bërë “wellness guru” në sajtin e saj ‘Goop’ ndan këshilla të ndryshme të pazakonshme dhe shet gjëra edhe më të pazakonta. Tani, në sajtin e saj, për 67 euro, është qiriu ... Lexo »

14 Janar, 202014 Janar, 2020

Alketa Vejsiu prezanton “Sanremo 2020”

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa do ta prezantojë ... Lexo »

14 Janar, 2020


14 Janar, 2020

Wilshere brenda në lavatriçe, tremb Rice

Një episod humoristik po bën xhiron në rrjetet sociale në Angli. Protagonist për këtë histori janë bërë 2 futbollist të West Hamit në Premier League, Jack Wilshere e Declan Rice. Ish mesfushori i Arsenalit, Wilshere për ta befasuar Ricen ... Lexo »

14 Janar, 202014 Janar, 2020

Ledri përjeton aventurën e çmendur

Ledri Vula duket se po shijon sërish stinën e verës. Themi këtë pasi reperi ndodhet në Maldive së bashku me partneren e tij Sara Hoxha dhe çiftin e njohur Ermal e Arjana Fejzullahu. Para se të shkonin në Maldive, çiftet ... Lexo »

14 Janar, 202014 Janar, 2020

Vjen në jetë Duam Skënderaj

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë. Sot ka ardhur në jetë djali i tyre të cilin e kanë quajtur DUAM. Ashtu siç titullohet kënga e tyre, të cilën e xhiruan gjatë dasmës që ... Lexo »

14 Janar, 2020