Janar 2020

31 Janar, 2020

Dhurata Dora dhe Azet në një bashkëpunim

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të suksesshme të ‘showbiz-it’ shqiptar. Prej disa kohësh ajo ka sjellë projekte muzikore të cilat janë kthyer menjëherë në hite dhe numërojnë miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’. Së fundmi me anë ... Lexo »

Janar 31, 2020


30 Janar, 2020

Ciara po bëhet nënë për herë të tretë

Ciara po pret fëmijën e saj të tretë dhe këtë e ka bërë të ditur vetëm disa minuta më parë. 34-vjeçarja ndau në Instagram një foto të sajën në natyrë, ku tregonte barkun tashmë tepër të rrumbullakosur. “Numri 3”- shkruante Ciara ... Lexo »

Janar 30, 2020


30 Janar, 2020

Dua ka gati albumin e ri

Dua Lipa ka gati albuimin e ri dhe ne mezi po e presim. Ajo ka punuar fort gjatë gjithë kësaj kohe për albumin që do të mbajë titullin e hitit “Future nostalgia”. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka ... Lexo »

Janar 30, 202030 Janar, 2020

Kate Middleton si Marilyn Monroe

Është e vështirë të jesh dukeshë dhe bashkëshortja e mbretit të ardhshëm të Anglisë! Kate Middleton, gruaja e princit William duhet të respektojë rregullat strikte të protokollit dhe të mos shkaktojë incidente. Mirëpo fundi mbi gju që mbante veshur dhe era ... Lexo »

Janar 30, 2020


30 Janar, 2020

Enrique dhe Anna sërisht në pritje të ëmbël

Dy vite pasi sollën në jetë binjakët, Anna dhe Enerique janë fotografuar së fundmi nga revista spanjolle “Hola” dhe ish-tenistja shihet me barkun e rrumbullakosur. Ata ndodheshin në një jaht teksa po shijonin momente pranë njëri-tjetrit dhe në foton e ... Lexo »

Janar 30, 2020