Janar 2020

24 Janar, 2020

Edhe Georgina tërhiqet nga ‘Sanremo’?

Përzgjedhja e prezantueseve të festivalit madhështor të “Sanremos” për ndjekësit shqiptar erdhi me supriza pasi në krah të bukurosheve Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Giorgina Rodriguez do të jetë dhe Alketa Vjesiu. Teksa përgatitjet vazhdojnë pakënaqësitë nuk mungojnë. Mediat italiane shkruajnë ... Lexo »

Janar 24, 2020


24 Janar, 2020

James Corden nuk i jep vetë makinës

“Carpool Karaoke” prej vitesh paska fshehur një sekret dhe njerëzit e kanë zbuluar së fundmi. Ata kanë shpërndarë në rrjetet e tyre sociale një video ku tregojnë se në fakt James nuk i jep makinës, por ajo tërhiqet nga dikush ... Lexo »

Janar 24, 2020

24 Janar, 2020

Publikohet bashkëpunimi ndërkombëtar i Gashit

Gashi kohë më parë paralajmëroj bashkëpunimin me këngëtarin amerikan, Chris Brown. Ky projekt i shumëpritur është konfirmuar edhe nga vet artisti amerikan, i cili ka bërë të ditur një gjë të tillë nëpërmjet një postimi në Instagram. Kënga mban titullin “Safety” ... Lexo »

Janar 24, 2020