2020

26 Shkurt, 2020

Shuhet në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha

Është ndarë sot nga jeta në moshën 99 vjeçare Nexhmije Hoxha, bashkëshortja e ish-diktatorit Enver Hoxha. Burime të afërta pranë familjes kanë konfirmuar se ajo ka mbyllur sytë përgjithmonë pak orë më parë. Nexhmije Hoxha ishte bashkëshortja e sekretarit të Parë ... Lexo »

Shkurt 26, 2020


26 Shkurt, 2020

Justin Timberlake rikthehet në muzikë

Na kishte munguar një këngë e re nga Justin Timberlake. Le t’i lëmë pas krahëve dramat familjare dhe veprimet e pamatura që artisti bën kur është i pirë dhe le të shijojmë “The Other Side”. Prurja më e re e këngëtarit ... Lexo »

Shkurt 26, 2020


26 Shkurt, 2020

Kejvina i vuri flakën Instagramit

Kejvina Kthjella sapo I vuri flakën rrjetit me një video tejet provokuese ku shfaqet gjysmë e zhveshur. Modelja ka postuar në instagramin e saj një video ku shfaqet fillimisht duke ngjitur një palë shkallë me një palë tanga të ... Lexo »

Shkurt 26, 2020


26 Shkurt, 2020

Eleni, e ftuara speciale e Malumës

Prej muajsh këngëtari me famë botërore, Maluma ka nisur turin e tij botëror. Ndalesa e tij në Athinë do të jetë në datën 11 mars ku pritet të mbahet një koncert madhështor. Mirëpo qershia mbi tortë pritet të jetë ... Lexo »

Shkurt 26, 2020


26 Shkurt, 2020

Dhimbje e madhe, Enca humb babain

Enca është duke kaluar ditët më të vështira pas një humbjeje të madhe në familjen e saj. Babai i Encës, Sokol Haxhia ka ndërruar jetë në moshë të re. Babai i Encës u nda nga jeta pas një sëmundjeje të ... Lexo »

Shkurt 26, 2020