2019
20 Maj, 2019

Prishet ‘shtëpia’ e serialit “Gomorra”

Kompleksi famëkeq i pallateve në Itali, ku janë xhiruar skenat e serialit “Gomorra” do të prishet pasi banorët fituan një betejë ligjore që zgjaste prej një dekade. E lidhur prej kohësh me krimin e organizuar dhe mjerimin, kompleksi “La Vele” ... Lexo »

Maj 20, 2019


20 Maj, 2019

Scarlett Johansson i jep fund beqarisë

Aktorja e famshme Scarlett Johansson do të martohet me Colin Jost. Pas dy vjetësh të lidhur, çifti është fejuar, njofton “Associated Press”. Kjo do të jetë martesa e parë për yllin e “Saturday Night Live” dhe e treta për ... Lexo »

Maj 20, 2019


20 Maj, 2019

Sylvester Stallone prodhon filmin “Punk”

Colson Baker, i njohur me emrin e reperit Machine Gun Kelly, do të jetë protagonist së bashku me Cara Delevingne në filmin “Punk”, ku Sylvester Stallone do të jetë producenti ekzekutiv. “Punk” tregon historinë e Peter, i cili i shkurajuar ... Lexo »

Maj 20, 2019