2019
15 Janar, 2019

Ndahet nga jeta legjenda e Broadway

Aktorja dhe këngëtarja e famshme Carol Channing është ndarë nga jeta mëngjesin e së martës (15 janar) në shtëpinë e saj në Rancho Mirage, Kaliforni. Legjenda e Broadëay vdiq në moshën 97-vjeçare për shkaqe natyrore. Channing fitoi zemrat e ... Lexo »

Janar 15, 2019


15 Janar, 2019

Megan Fox nuk njihet në rolin e ri

Megan Fox, ti je? Aktorja e famshme ka ndryshuar tërësisht look për rolin e saj të ri në filimin “The Battle of Jangsari”. Ajo është fotografuar gjatë xhirimeve në Chuncheon, Korenë e Jugut dhe nuk njihet. Me paruket e ... Lexo »

Janar 15, 2019


15 Janar, 2019

Ismail Keta, nga ringu në ekran

Ish-kampioni në Tai dhe Kikboks, Ismail Keta së fundmi është i angazhuar me një projekt kinematografik. Ai është pjesë e kastës së aktorëve në filmin “The Van”. Gjatë një interviste në një televizion shqiptar, Keta deklaroi se përveç dashurisë për ... Lexo »

Janar 15, 2019