2019


15 Korrik, 2019

Irina Shayk: Nuk dua të dukem perfekte

Irina Shayk nuk dëshiron të duket “e përsosur” gjatë gjithë kohës. Modelja 33-vjeçare njihet për bukurinë e saj të jashtëzakonshme dhe ka një trup për tu pasur zili. Por ylli rus zbuloi se ka edhe ditë të këqija të lëkurës ... Lexo »

Korrik 15, 2019
15 Korrik, 2019

Kylie Jenner thyen Instagramin, pozon nudo

Duket se Kylie Jenner e meriton plotësisht vendin e parë për foton më seksi të verës! Ylli i programit “Keeping up With the Kardashians”, ka pozuar nudo në një foto që po thyen Instagramin. Ajo shfaqet plotësisht e zhveshur teksa ... Lexo »

Korrik 15, 2019


13 Korrik, 2019

Nis rrugëtimin “Ghostbusters 3”

Me njoftimin për dy prurje të reja, me sa duket kasti i “Ghostbusters 3” është thuajse i përfundur dhe kanë nisur xhirimet. Njoftimin e bëri vetë regjisori Jason Reitman, i cili postoi në “Instagram” disa foto nga sheshxhirimi, ku tregohet ... Lexo »

Korrik 13, 2019