2019


30 Dhjetor, 2019

Zayn dhe Gigi janë rikthyer bashkë?

Prej pak javësh fansat e tyre mendojnë se Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit pak muaj pas ndarjes. Burime pranë modeles së famshme treguan se ajo dhe këngëtari britanik ishin duke shkëmbyer mesazhe me njëri-tjetrin ... Lexo »

30 Dhjetor, 2019


30 Dhjetor, 2019

Taulanti dhe Arbnora po presin djalë

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, është në pritje të ëmbël. Arbnora dhe Taulanti e dhanë lajmin e bukur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku tregonin barkun e rrumbullakosur. Shtatzënia është bërë publike prej muajsh tashmë. Në janar 2018 ata ... Lexo »

30 Dhjetor, 2019


30 Dhjetor, 2019

Travis i dedikon këngë Kylie Jenner

Kylie Jenner dhe Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre disa muaj më parë për shkak se reperi nuk mund t’i ofronte miliarderes një martesë dhe një tjetër fëmijë. Pas këtij momenti Jenner ka qenë shpesh kryefjala e ... Lexo »

30 Dhjetor, 201930 Dhjetor, 2019

Kompania e Victoria-s në krizë financiare

Kompania e Victoria Beckham po humbet gjithnjë e më shumë para. Këtë vit linja e saj e veshjeve humbi 12 milionë paund, ndaj ajo po shkurton ekstremisht shpenzimet që të shpëtojë kompaninë. Sipas disa burimeve investitorët i kanë thënë që ... Lexo »

30 Dhjetor, 2019


30 Dhjetor, 2019

‘Dora’ e CR7 kushton 737.420 euro

Cristiano Ronaldo është një prej sportistëve më të paguar në botë, prandaj nuk e ka problem luksin. Këtë ai e ka dëshmuar gjatë pjesëmarrjes në një konferencë sportive në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe. Superylli portugez është paraqitur me ... Lexo »

30 Dhjetor, 2019