2019

31 Janar, 2019

Ndahet nga jeta aktori i famshëm

Dik Miller, një nga yjet e Hollivudit, ka ndërruar jetë. Aktori i njohur kryesisht për rolet në filmat e serialet “Gremlins” , “Terminator”, “Piranha”, The Burbs”, “Fame” ndërroi jetë në moshën 90 vjeçare. Dik Miller nisi të aktrojë ... Lexo »

Janar 31, 2019
31 Janar, 2019

Pasuria marramendëse e Rihanna-s

Është zbuluar sa “vlen” Rihanna dhe pa asnjë droje mund të themi se është njëra prej këngëtareve më të pasura në botë. Ajo e nisi karrierën në moshën 16-vjeçare, atëherë kur u shfaq me albumin “Music of The Sun”. Sipas ... Lexo »

Janar 31, 201931 Janar, 2019

Dasmë në horizont! Nadal qenka fejuar

Rafael Nadal është fejuar me të dashurën e tij Mery Perello, me të cilën është në lidhje që nga viti 2004. Çifti do të martohet në vjeshtë, ndërsa dasma pritet të bëhet në ishullin spanjoll, Mallorca. Revista spanjolle “iHola” shkruan se ... Lexo »

Janar 31, 2019