Korrik 2019

16 Korrik, 2019

Kylie Jenner zbulon se vuan nga…

Ajo ka lindur në syrin e publikut e megjithëse sot është një ndër milioneret më të mëdha në botë, jeta për të nuk ka qenë edhe aq e thjeshtë. Me anë të një postimi të bërë në rrjetin social ... Lexo »

Korrik 16, 2019

16 Korrik, 2019

Stresi dhe Kejsi i japin fund martesës?

Gjatë periudhës që Stresi ishte në burg bashkëshortja e tij Kejsi ishte një mbështetje e madhe për të. Por mediat rozë raportojnë se çifti i ka dhënë fund martesës. Ndërsa Kejsi bënte çdo ditë postime në lidhje me Stresin, tani ... Lexo »

Korrik 16, 2019