Qershor 2019


15 Qershor, 2019

Naomi Campbell pozon nudo

Një fotografi e nxehtë, dhe një panoramë që të lë pa frymë. Kështu pozon në shkretëtirën e Kenias supermodelja Naomi Campbell. Në setin e realizuar për revistën ‘British Vogue’, Naomi shfaqet me kurriz, e gjitha e zhveshur, duke mahnitur me ... Lexo »

Qershor 15, 201915 Qershor, 2019

Të çmendur pas Vasco Rosit

Në pritje të spektaklit të kantautorit të madh Vasco Rosit që do të jepet të hënën në 17 qershor, jo vetëm fansat dhe njerëz të zakonshëm por edhe kolegët e tij kanë diçka për të thënë. “Kur është ... Lexo »

Qershor 15, 2019