Maj 2019

22 Maj, 2019

Zayn Malik rikthehet në tapetin e kuq

Për herë të fundit, Zayn Malik u shfaq në tapetin e kuq në 60 vjetorin e Çmimeve Grammy në janar 2018. Dhe këngëtari është rikthyer mbrëmjen e së martës për të marrë pjesë në premierën e Aladdin në Los Anxhelos. Zayn ... Lexo »

Maj 22, 2019

22 Maj, 2019

“True Lies” shndërrohet në serial

Në vitin 2017, “Fox” projektoi një episod pilot për një serial të mundshëm bazuar në filmin kult “True Lies” të James Cameron. Por, materiali i realizuar nga McG nuk bëri përpara. Tani, Joseph McGinty Nichol konfirmoi se seriali televiziv ka ... Lexo »

Maj 22, 2019