Prill 2019
19 Prill, 2019

Surprizuese! Ka nisur puna për “Thor 4”

Raportohet se “Thor 4” ka nisur punën dhe regjisor është i njëjti i “Thor: Ragnarok”, Taika Waititi. Lajmin e bëri të ditur interpretuesja e Valkyrie, aktorja Tessa Thompson gjatë një interviste të fundit. “Di që ka nisur puna për ... Lexo »

Prill 19, 2019


19 Prill, 2019

Charlize Theron: E kisha fiksim Tom Hanks

Për Charlize Theron është koha e rrëfimeve intime. Për shembull, dikush kishte dijeni për fiksimin e saj për aktorin Tom Hanks? Ajo që e zbuloi është vetë Theron gjatë një interviste për “Entertainment Tonight”. “Më kishte rënë në kokë për ... Lexo »

Prill 19, 201919 Prill, 2019

Meghan Markle ka sjellë në jetë foshnjën?

E gjithë bota është në pritje të fëmijës së Meghan Markle dhe Princ Harry. Fansat kanë nisur spekulimet se foshnja ka ardhur në jetë, thjesht nuk është bërë njoftimi. Ndërkohë familja mbretërore bëri një njoftim se do ti mbajnë detajet ... Lexo »

Prill 19, 2019