Mars 2019

18 Mars, 2019

Prapaskenat e “Ktheju tokës”

Një javë më parë u publikua videoklipin zyrtar i këngës “Ktheju Tokës”, me të cilën Shqipëria do të prezantohet këtë vit në ‘Eurovision’. Kënga dhe klipi janë pritur mjaft mirë dhe një pjesë e njerëzve e kanë cilësuar si ... Lexo »

Mars 18, 2019