Mars 2019

1 Mars, 2019

Zbulohet premiera e “Aquaman 2”

“Aquaman 2” ka një datë premiere…”Warner Bros” njoftoi se vazhdimi i filmit me protagonist Jason Momoa në rolin e Arthur Curry do të vijë në kinematë amerikane më 16 dhjetor të vitit 2022. “Aquaman” tregoi historinë e heroit Arthur Curry ... Lexo »

Mars 01, 2019


1 Mars, 2019

Drake, artisti numër një në botë

Kompania e kategorisë ndërkombëtare të diskografikëve publikoi klasifikimin e këngëtarëve që kanë shitur më shumë albume në nivel global gjatë vitit 2018. Në vendin e parë renditet Drake, që me “Scorpion” mundi çdo konkurrencë të kolegëve po aq të suksesshëm. ... Lexo »

Mars 01, 2019
1 Mars, 2019

Tyson Fury jep lajmin e ëmbël

Boksieri Tyson Fury dhe bashkëshortja e tij Paris kanë dhënë lajmin e ëmbël për të gjithë fansat e tyre. Çifti janë bërë prindër të fëmijës së tyre të pestë. Tyson dhe Paris ndanë lajmin në një postim në Instagram. Ata ... Lexo »

Mars 01, 2019