Mars 2019

28 Mars, 2019

Angelina Jolie debuton në Marvel Cinematic Universe

Angelina Jolie raportohet se do të interpretojë në filmin cinecomic “The Eternals”, duke debutuar në Marvel Cinematic Universe. Për momentin, informacionet rreth “The Eternals” janë të pakta dhe ende nuk dihet roli i aktores së famshme. Filmi, i frymëzuar nga ... Lexo »

Mars 28, 201928 Mars, 2019

“A star is born” albumi më i shitur në SHBA

Ishte një ndër filmat e shumëpritur të vjeshtës 2018 dhe pati tepër sukses në shumë ceremoni për ndarje çmimesh, duke kulmuar me një “Oscar” për këngën “Shallow”. Përveç zërit fantastik, Lady Gaga tregoi dhe aftësitë e saj në aktrim, duke ... Lexo »

Mars 28, 2019