Mars 2019

12 Mars, 2019

Cardi B nuk njihet pa ‘make up’

Vetëm pak ditë më parë, Cardi B u rikthye nga pushimet e saj përrallore në Meksikë bashkë me Offset. Ndërsa ditën e sotme, dukej se këngëtarja i ishte kthyer realitetit, madje më e thjeshtë se kurrë më parë. Cardi ... Lexo »

Mars 12, 2019

11 Mars, 2019

Alex Rodriguez tradhton Jennifer Lopez

Jennifer Lopez u fejua me Alex Rodriguez dhe pranoi unazën prej 4.5 milionë dollarë të tij. Por tashmë një ish-lojtari i bejsbollit Jose Canseco thotë se Alex e ka tradhtuar këngëtaren me ish-bashkëshorten e tij, Jessica Canesco. Ai shkroi në ... Lexo »

Mars 11, 2019