Janar 2019


3 Janar, 2019

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë ndarë sërish?

Gigi Hadid dhe Zayn Malik kanë qëndruar larg njëri-tjetrit që nga fillimi i muajit nëntor. Thashethemet për një ndarje kanë rrethuar çiftin e famshëm. Kjo për shkak të mugesës së prezencës së tyre në mediat sociale të njëri-tjetrit. Dhe ata ... Lexo »

Janar 03, 20193 Janar, 2019

Rikthimi i “Baywatch” rezulton i dështuar

Rikthimi i “Baywatch” rezultoi i dështuar nga analistët e kinematografisë. Sipas tyre, ishte shumë larg atij të viteve ‘90. Aktori Dwayne Johnson, i cili luajti rolin e Mitch Buchanan, një vit pasi filmi u lançua, ka marrë përgjegjësinë për ... Lexo »

Janar 03, 20193 Janar, 2019

Aktorja e famshme bekohet me vajzë

Aktorja e famshme Billie Piper ka mirëpritur në jetë një vajzë të vogël me të dashurin Johnny Lloyd. Ylli i Hollywood ka edhe dy djem Winston, 10 vjeç dhe Eugene, 6 vjeç, nga martesa me ish bashkëshortin Laurence Fox. Vajza, ... Lexo »

Janar 03, 2019

3 Janar, 2019

Cardi B me album të ri në vitin 2019

Cardi B do sjellë një album të ri në vitin 2019. Reperja u shprehu dëshirën fansave duke thënë se po shpreson të përgatisë albumin e ardhshëm këtë vit. Ndërsa ishte live në Instagram, një nga fansat e pyeti se kur do ... Lexo »

Janar 03, 2019