Janar 2019


29 Janar, 2019

Bashkëshortja e Marcelos: “CR7 na mungon”

Nga Spanja vjen një mesazh për Juventusin. Clarie Alves bashkëshortja e Marcelos, foli për lamtumirën e Cristiano Ronaldo nga Real Madrid. “Ishim shumë të zhgënjyer, kaluam shumë kohë së bashku, e njoh mirë Georginën ajo është e mrekullueshme, dhe djali ... Lexo »

Janar 29, 2019


29 Janar, 2019

Cardi B fal tradhtinë e bashkëshortit

Zënka mes ciftit Cardi B dhe Offset ka marrë fund. Reperja duket se ka falur tradhtinë e ish-bashkëshortit dhe është gati ti japë një shans të dytë. “Cardi B është një person i fortë në pamje të jashtme, por nga ... Lexo »

Janar 29, 2019