Janar 2019

18 Janar, 2019

“Bird Box” po merr një mal me kritika

Nuk mjaftojnë kritikat për sfidën e rrezikshme të përhapur në internet, “Bird Box Challenge”, për veprime të imituara nga “Bird Box”, por filmi i “Netflix” me Sandra Bullock, është kritikuar shumë edhe se ka përdorur skena të papërshtatshme të ... Lexo »

Janar 18, 201918 Janar, 2019

Kevin Hart protagonist i “Monopoly”

Kevin Hart do të jetë protagonisti i filmit “Monopoly”, i frymëzuar nga loja e famshme e tavolinës. Ky projekt do të realizohet nga “Lionsgate” në live-action dhe do të shfrytëzojë popullaritetin e markës që tashmë prej dekadash argëton persona ... Lexo »

Janar 18, 2019
18 Janar, 2019

Naomi Campbell nuk njihet me pamjen e re

Pothuajse e panjohur modelja e famshme Naomi Campbell, me një paruke me kaçurrela, syze piloti dhe një komplet ngjyrë kafe të lehtë, në Javën e Modës për meshkuj në Paris. 48-vjeçarja ka mbërritur në Jardin des Tuileris për të ... Lexo »

Janar 18, 2019


18 Janar, 2019

Aksident në familjen mbretërore

Duka i Edinburghut, Princ Philip është përfshirë në një aksident automobilist mesditën e djeshme (17 janar), por fatmirësisht nuk është lënduar. Mbretëresha Elizabeth ishte pranë 97-vjecarit kur humbi kontrollin e makinës “Range Rover” dhe u përplas me një furgon që ... Lexo »

Janar 18, 2019