Janar 2019


31 Janar, 2019

Pasuria marramendëse e Rihanna-s

Është zbuluar sa “vlen” Rihanna dhe pa asnjë droje mund të themi se është njëra prej këngëtareve më të pasura në botë. Ajo e nisi karrierën në moshën 16-vjeçare, atëherë kur u shfaq me albumin “Music of The Sun”. Sipas ... Lexo »

Janar 31, 201931 Janar, 2019

Dasmë në horizont! Nadal qenka fejuar

Rafael Nadal është fejuar me të dashurën e tij Mery Perello, me të cilën është në lidhje që nga viti 2004. Çifti do të martohet në vjeshtë, ndërsa dasma pritet të bëhet në ishullin spanjoll, Mallorca. Revista spanjolle “iHola” shkruan se ... Lexo »

Janar 31, 2019


30 Janar, 2019

Emina Cunmulaj tregon hapur problemet me aknet

Emina Cunmulaj është një ndër personazhet e cila njihet për natyrën pa komplekse dhe të vërtetë. Bukuroshja shqiptare ka treguar se pavarësisht gjendjes shumë të mirë ekonomike dhe luksit ku jeton thjeshtësia është primare për të. Ndryshe nga shumë ... Lexo »

Janar 30, 2019