Janar 2019Gigi Hadid shpreson të kthehet sërish me Zayn Malik

Çfarë po ndodh midis çiftit të dashur Gigi Hadid dhe Zayn Malik? Duket sikur do kthehen sërish bashkë. Një burim zbuloi se supermodelja ka ende shpresë se do ribashkohet me 26-vjeçarin. Lajmet vijnë rreth një javë pasi Gigi u pa ... Lexo »

Janar 23, 2019