201923 Maj, 2019

Bond 25, Daniel Craig operohet pas aksidentit në xhirime

Xhirimet e “Bond 25” janë ndërprerë pas aksidentit të pësuar nga Daniel Craig. Produksioni postoi një komunikatë zyrtare në “Twitter”. Craig ka dëmtuar kaviljen dhe duhet të operohet. Aktori po xhironte një skenë në Xhamajkë kur ndodhi aksidenti. Sipas komunikatës, Craig ... Lexo »

Maj 23, 2019


23 Maj, 2019

Kendall Jenner ndahet nga Ben Simmons

Kendall Jenner është ndarë nga Ben Simmons pas më shumë se një viti lidhje. Supermodelja dhe ylli i basketbollit u lidhën në mars të vitit 2018. Por raportohet se i kanë dhënë fund romancës së tyre. Sipas një burimi për People, ... Lexo »

Maj 23, 2019