Nëntor 2018

1 Nëntor, 2018

Koncert homazh në nder të reperit Mac Miller

Yjet e muzikës përfshirë Chance the Rapper, SZA dhe Miguel kanë nderuar reperin e ndjerë Mac Miller në një koncert përkujtimor. Gjatë koncertit në Los Angeles, përveç performancave live, u përcollën dhe video-mesazhe nga të famshmit. 26-vjeçari vdiq në shtator për ... Lexo »

Nëntor 01, 2018


1 Nëntor, 2018

“Engjëjt” Kardashian

Klani Kardashian/Jenner janë maskuar si engjëj për Halloween. Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney zgjodhën të brendshmet e ‘Victoria Secret Angels’ për të festuar mbrëmjen e së mërkurës në Los Angeles. Të veshura me të brendshme të bardha dhe me ... Lexo »

Nëntor 01, 2018