Nëntor 2018
2 Nëntor, 2018

Rihanna dhe Hassan Jameel ndahen përsëri?

Rihanna dhe Hassan Jameel janë lidhur dhe ndarë disa herë. Dhe tani janë ndarë përsëri raporton Hollywood Life.Këngëtarja dhe miliarderi saudit nuk janë parë së bashku që nga muaji korrik. Një burim tha se Rihanna është single sërish. Ndërsa raportohet se ... Lexo »

Nëntor 02, 20182 Nëntor, 2018

Ndahet nga jeta Super Mario…ai i vërteti

Mario Segale, burri sipas të cilit mori emrin heroi i lojës “Super Mario” ka vdekur në moshën 84-vjeçare, njofton BBC. Segale ishte një italo-amerikan, një ndërtues e konstruktor i suksesshëm pronash në Washington. Në vitet 1980, ai dhe me ... Lexo »

Nëntor 02, 2018
2 Nëntor, 2018

Pse Katie Holmes po mban unazë fejese?

Katie Holmes ka ngritur shumë pikëpyetje, kur është parë me Jerry O’Connell, kolegun e saj në filmin e saj të ri “The Secret”, duke pirë kafe në New Orleans, me një unazë diamanti në gishtin e fejesës. Natyrisht që fotografia ... Lexo »

Nëntor 02, 2018