Nëntor 2018


30 Nëntor, 2018

Ed Sheeran na prezanton të fejuarën

Këngëtari 27-vjeçar i “Shape of You” ka postuar në “Instagram” një moment të ëmbël me të dashurën e tij 26-vjeçare, të cilës i kishte propozuar në muajin janar, pas tre vitesh lidhje dashurie. Në fotografinë, që si rrallë herë Sheeran ... Lexo »

Nëntor 30, 2018


30 Nëntor, 2018

“Ajo” merr çmimin e jurisë në Kajro

“Ajo” ka marrë çmimin special të jurisë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kajro, i cili është festival i kategorisë A. Në film luajnë aktorët Aurita Agushi, Sunaj Raça, Diella Valla, Florist Bajgora, Bekim Mulaj. Filmi “Ajo” me producent Sunaj Raçën ... Lexo »

Nëntor 30, 2018
29 Nëntor, 2018

Renditja FIFA, Shqipëria në vendnumëro

FIFA ka publikuar renditjen e re të kombëtareve. Kuqezinjtë e Panuçit vazhdojnë të qëndrojnë në vendin e 60 të renditjes, duke mos ndryshuar asnjë pozicion nga renditja e shkuar, pavarësisht rezultateve jo të mira në ndeshjet zyrtare të Ligës ... Lexo »

Nëntor 29, 201829 Nëntor, 2018

“Dangerous Woman Diaries”, dokumentari mbi Ariana Grande

Dokumentari i shumëpritur mbi erën “Dangerous Woman” të Ariana Grande pritet të publikohet në platformën “Youtube Originals”. Ishte vetë këngëtarja e cila zbuloi dhe datën e publikimit në “Twitter”, duke ripostuar “tweet”-in e regjisorit dhe fotografit të saj, Alfredo Flores. Dokumentari ... Lexo »

Nëntor 29, 2018