Tetor 2018

11 Tetor, 2018

Noizy bëhet pjesë e teksteve shkollore

Noizy pa dyshim është një prej repereve më të njohur shqiptar i cili preferohet dhe dëgjohet shumë nga të rinjtë, të cilët këtë vit janë suprizuar nga tekstet e tyre mësimore.Në librat e tyre kanë vënë re se gjatë ... Lexo »

Tetor 11, 2018


10 Tetor, 2018

Zbulohet titulli i filmit “Rambo 5”

sylvester Stallone ka nisur xhirimet e kapitullit të pestë të filmave “Rambo”. Mësohet se ky projekt titullohet “Rambo 5: Last Blood”. Do të jetë ky filmi i fundit? Kujtojmë se Stallone luajti për herë të parë John Rambo në ... Lexo »

Tetor 10, 2018