Tetor 2018


27 Tetor, 2018

Robert De Niro reagon për pakon bombë

Robert De Niro, në të kaluarën shumë i ashpër me vendimet e presidentit amerikan Donald Trump, foli për pakon bombë të vendosur para restorantit të tij në New York duke ftuar njerëzit që të dalin në votime. “Falë Zotit asnjë ... Lexo »

Tetor 27, 2018
26 Tetor, 2018

Kendall Jenner seksi në setin e ri fotografik

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të paguara dhe më të kërkuara. Dhe sigurisht jo pa arsye. Ylli i pasarelave ka çmendur fansat me setin e ri fotografik. Kendall publikoi foto mjaft provokuese e veshur me bodysuit ngjyrë të kuqe. Bukuroshja ... Lexo »

Tetor 26, 2018