Tetor 2018


31 Tetor, 2018

Paris Hilton martohet vitin tjetër

“Vitin tjetër do martohem. Më parë preferoja të rrija vetëm, por kur kam takuar Chris (Zylka) kuptova se ishte burri i duhur për mua.” Këto fjalë kanë dalë nga Paris Hilton në një intervistë ekskluzive për të përjavshme italiane “Chi ... Lexo »

Tetor 31, 2018

30 Tetor, 2018

Ermal Meta, i dërguari i MTV Itali në EMA

“MTV EMA” është një ndër eventet muzikore që mezi priten dhe të gjithë shikojnë ceremoninë e ndarjes së çmimeve dhe spektaklin, por jo shumë kanë mundësi të shohin se çfarë ndodh pas skene. Ermal Meta do të jetë ambasador special ... Lexo »

Tetor 30, 2018