Tetor 2018

2 Tetor, 2018

Beyonce shkëlqen në shfaqjen në Santa Clara

Turneu muzikor i çiftit të famshëm Beyonce dhe Jay Z ka qenë plot me kostume dhe fustane vezulluese që të gjithë kanë patur mundësinë t’i shohin në platformat sociale. Këngëtarja 37-vjeçare vazhdon të shkëlqejë dhe këtë herë dhe të gjithë ... Lexo »

Tetor 02, 2018