Tetor 2018
2 Tetor, 2018

Aktorja e njohur akuzohet për rrëmbim

Aktorja e njohur Lindsay Lohan është komentuar për problemet e saj me drogën dhe së fundmi është përballur edhe me disa akuza për tentativë të rrëmbimit të dy fëmijëve. Ajo ka qenë duke ecur në rrugë dhe ndërsa ka ... Lexo »

Tetor 02, 20182 Tetor, 2018

Motra e Belen “ndez” plazhet e Zanzibarit

Ato janë motra me njëra-tjetrën dhe sigurisht që nga trashëgimia gjenetike mund të gjesh shumë të përbashkëta mes tyre. Por, veç kësaj, Cecilia dhe Belen Rodriguez kanë të përbashkët edhe një markë kostumesh banjoje, apo veshjet rrobet e plazhit, “Me ... Lexo »

Tetor 02, 2018