Tetor 2018

3 Tetor, 2018

Koncert homazh për Mac Miller

Jeta e Mac Miller do të kujtohet në një koncert, njoftoi familja e tij. Miqtë dhe artistë të tjerë si Chance Rapper, John Mayer, Travis Scott dhe SZA do të performojnë në nder të këngëtarit të ndjerë. Koncerti do të festojë ... Lexo »

Tetor 03, 2018

3 Tetor, 2018

Babai i Kanye West mposht kancerin e prostatës

Kanye West po feston pasi babai i tij, Ray, mposhti kancerin e prostatës. Këngëtari i famshëm ndau me fansat në Instagram momentin e gëzueshëm duke thënë: “Jo më frikë”. Ray u konfirmua në korrik se ishte diagnostikuar me kancer të prostatës. Por ... Lexo »

Tetor 03, 2018