Tetor 2018

4 Tetor, 2018

Katy Perry dhe Orlando Bloom drejt altarit

Katy Perry e Orlando Bloom kanë pasur një lidhje ndahu-pajtohu, por prej rreth një viti janë një çift solid. Një burim deklaroi për “People” se ata janë gati për të hedhur një hap të rëndësishëm, fejesën. “Orlando ende nuk e ... Lexo »

04 Tetor, 2018