Shtator 201827 Shtator, 2018

Aktorja e njohur fiton betejën me kancerin

Marcia Cross ka njoftuar nëpërmjet rrjeteve sociale se tashmë ajo ka dalë fitimtare kundrejt betejës me kancerin. Prej një kohe të gjatë ajo është shkëputur nga aktrimi dhe televizioni për shkak të trajtimeve intensive por njëkohësisht i ka mbajtur ... Lexo »

Shtator 27, 2018


27 Shtator, 2018

Kate Middleton i kthehet punës pas 6 muajsh

Gjashtë muaj larg aparateve dhe kamerave, dhe dedikim total të tre fëmijëve,Louis, Charlotte e George, bashkëshortja e William është gati për tu kthyer në impenjimet e saj mbreëtrore. Më 2 tetor do të jetë në një shkollë në Londër. Dukesha ... Lexo »

Shtator 27, 2018