Shtator 2018


28 Shtator, 2018

Kim, Era e bëri para teje

Pak kohë më parë Era Istrefi u shfaq veshur me një lloj stili disi të çuditshëm. Një këmishë dhe një palë çizme me takë me printe dollari që binin shumë në sy. Të dyja i përkisnin firmës ‘Balenciaga’ dhe ... Lexo »

Shtator 28, 2018
28 Shtator, 2018

Kim e Kanye, me një reality të tyren

Një “reality” rreth Kim Kardashian e Kanye West? Gjithçka është e mundur kur bëhet fjalë për Kimye. Ishte pikërisht ylli i familjes më mediatike amerikane që nuk përjashtoi asnjë mundësi. Katër vjet të martuar, tre fëmijë dhe çdo ditë të ... Lexo »

Shtator 28, 2018


28 Shtator, 2018

Venom është frymëzuar nga Conor McGregor

Tom Hardy, i cili interpreton gazetarin Eddie Brock dhe Venom, deklaroi se është frymëzuar për personazhin nga personaliteti i boksierit Conor McGregor. I pari spinoff i “Spider-Man”, “Venom”, pritet të dalë në kinema më 4 tetor dhe parashikohet të jetë ... Lexo »

Shtator 28, 2018