Korrik 2018


27 Korrik, 2018

Jenna harron divorcin, pozon nudo

Jenna Dewan është rikthyer fuqishëm në modeling pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Channing Tatum. Në një set fotografik për “Women’s Health”, aktorja 37-vjeçare shihet duke pozuar krejtësisht nudo. Channing Tatum dhe Jenna Dewan u ndanë pas nëntë vitesh martesë. Ata ... Lexo »

Korrik 27, 2018