Qershor 2018

28 Qershor, 2018

Susan Sarandon thyen protokolin mbretëror

Duket se aktorja Susan Sarandon nuk do ta humbiste rastin për t’u takuar me Mbretëreshen Elizabeth II. Aktorja 71 vjeçare ishte pjesëmarrëse në ndeshjen polo Royal Windsor në Guards Polo Club në Egham, Angli, dhe në një moment ajo shkoi ... Lexo »

Qershor 28, 2018


28 Qershor, 2018

Jared Leto vjen si vampir në filmin e fundit

Jared Leto do të jetë protagonisti i filmit spinoff të “Spider-Man”, “Morbius, the Living Vampire”. Fituesi i çmimit “Oscar” rikthehet në boten e librave të animuar pas interpretimit të Joker në “Suicide Squad”. Leto do të ketë rolin e ... Lexo »

Qershor 28, 2018